Коммерческие предложения иностранных фирм  

Германия (5)
Чехия (2)
Румыния (2)
Египет (1)
Болгария (1)
Голландия (2)

Германия
1. Фірма Feiba, яка спеціалізується на проектуванні, конструюванні та виробництві комплексного обладнання для автомобільної промисловості, має намір налагодити співробітництво з машинобудівними підприємствами в Україні з метою розміщення замовлень на виробництво деталей за кресленнями.
Контактна особа: пан Далі от Домінік

2. Фірма Schlichting Landmaschinen, яка спеціалізується на продажі вживаної сільськогосподарської техніки, в т.ч. Джон Дір, шукає партнера в Україні з метою побудови лінії збути в Україні.
Контактна особа: пан Вільфрід Шліхтінг

3. Фірма Zeilhofer шукає в Україні партнерів-виробників меблів та меблевих частин з метою налагодження виробничої кооперації – виробництва та поставки в Німеччину меблевих частин з буку.

4. Фірма Inveos AG, яка спеціалізується в сфері інформаційних технологій, має інтерес в налагодженні співпраці з українськими партнерами в зазначеній галузі.
Контактна особа: пан Вінфрід Бостельман, Senior Consultant Strategisches Management

5. Фірма Skilldeal AG, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення для німецьких компаній, має намір провести дослідження українського сектору інформаційних технологій з метою відкриття в перспективі представництва та налагодження співробітництва з вітчизняним програмними центрами.
Контактна особа: Міхаель Щирба

6. Фірма Gross Border Trading шукає виробників бавовняної пряжи з метою налагодження експортних поставок до Центральної та Західної Африки.
Контактна особа: пан Екхард Фішер

7. Фірма BLG-Consult, яка спеціалізується на логістиці автомобільних запчастин, має намір співпрацювати з партнерами-постачальниками автозапчастей в Україні та виробниками транспортної техніки.
Контактна особа: пан Кар стен Брюнінгс

8. Фірма BB Elemente, яка спеціалізується на технологіях та техніці з охорони навколишнього середовища, має інтерес налагодити співробітництво з постачальниками-експортерами відходів арсеніду галію (Galliumarsenid).
Контактна особа: пан Банземер

9. Фірма WR Naturstein und Baustoffhandel зацікавлена в налагодженні поставок червоного граніту та базальту з України.
Контактна особа: Вальдемар Райфшнайдер

10. Фірма Potthast & Döring має бажання налагодити співробітництво на партнерських засадах або створити СП з українським підприємством, яке займається експедиційними/транспортними послугами.
Контактна особа: пані Брігіта Дьорінг

11. Фірма EDI-Pack, яка спеціалізується на виробництві поліетиленових пакетів для сміття, з метою розширення кола постачальників, шукає виробників-експортерів поліетиленової плівки в рулонах.
Контактна особа: пані Клаудія Діхтль

жовтень 2002 року
Пропозиції німецьких фірм
щодо закупівлі продукції українських підприємств, встановлення коопераційних зв‘язків та співробітництва
1. H.A.D.I. GmbH має намір отримати в лізинг літаки ТУ-154 М (не старіше 10 років) та зацікавлена у придбання великої партії листової сталі (холодної та гарячої прокатки).

2. Numan Dogruyol має наміри імпортувати кам‘яне вугілля з України

3. Concorde Handelsgesellschaft mbH шукає контактів з виробниками стовпів з дерева для прокладання ліній електропередач місцевого значення.

4. Killermann&Partner GbR Import-Export Зацікавлені у контактах з виробниками натурального меду. Доставка вантажівками, ємності (Drums) по 290 кг.

5. FACKELMANN GmbH&Co.KG шукає виробників та постачальників сантехніки – умивальників з штучного мармуру або подібних матеріалів

6. Johann Pinteritsch шукає виробників текстильних виробів спеціального застосування (для миття підлоги, вікон, сантехнічних робіт і т.п.)

7. HERMANN JAEGER GMBH шукає виробників Silicon Carbide (black). Бажано поставки по 20 тонн, різної структурованості. Замовник використовує свої ємності (ex work).

8. Sinnak GmbH Handel mit Rohstoffen und Genussmitteln шукає постачальників соляної кислоти (мін 33%), очищена, без Fluor. Умови: DAF Україна/Польща, залізниця (спеціальні вагони-цистерни). Ритм постачання:2-3 цистерни на тиждень.

9. Johann Mair шукає постачальників 1)деревини для виготовлення рам, одвірків і т. п. (Red Pine Tree) або інші породи. 75х150 (770м3),75х125 (450м3), 50х120 (275м3), 38х150 (700м3), 38х115 (190м3), 38х125 (340м3), 25х150(610м3),25х125 (880м3) 2) Лісоматеріали (Pine або Spruce) 5.000m3 - 10.000m3. Довжина: 4 метри. Ціна має бути вказана CIF Dubai: Розміри: 22 X 45 MM; 22 X 95 MM; 45 X 45 MM;45 X 70 MM; 45 X 95 MM; 45 X 145 MM; 45 X 245 MM; 45 X 295 MM; 70 X 70 MM; 95 X 95

10. KB Krüger Hoch &Tiefbau GmbH зацікавлений у контактах з постачальниками металевих огорож різноманітних видів та форм

11. Müller-Jenke GmbH терміново шукає контакти з постачальникам природного каменю, бруківки (базальт) і т. п.

12. TOP-TEX K.-H.Banholzer має намір розширити своє виробництво, планує розміщення замовлень або інші форми кооперації. Головні види продукції: жіноча білизна, BH, оздоблення для нічних сорочок та т. п.

13. GVW-Gesellschaft zur Vermittlung von Wirtschaftsbeziehungen mbH шукає виробника силікону. Щодо виду та якості звертатися з пропозиціями безпосередньо на фірму.


По поручению одной из наших фирм-партнеров в Германии мы ищем в Украине, России или Беларуси экспортеров следующей продукции:

МЕДА ПЧЕЛИНОГО
Прямые поставки продавцом, автомобилями, по 20 т в Германию.
Прямой контракт между продавцом (Вами) и покупателем в Германии.
Минимальная партия: около 20 тонн
Условие поставки: DDU Германия, Штуттгарт
Условие оплаты: после приемки товара в Германии по количеству и качеству. Другие условия оплаты - по согласованию. Предополата на начальном этапе исключена. Далее - по договоренности.

Примечание: убедительная просьба не предлагать мелкие партии объемом менее 20 т.
Если Вы сами не можете экспортировать Вашу продукцию в Германию, мы сможем рассмотреть варианты покупки меда в Украине. Однако, такие предложения мы сможем рассмотреть только от фирм, находящихся на территории Украины. Надеемся на Ваше понимание.

Ждем Ваших предложений

Пропозиції німецьких фірм
щодо закупівлі продукції українських підприємств, встановлення коопераційних зв‘язків та співробітництва


1. Фірма MiStar, яка спеціалізується на виробництві металевих матеріалів для кріплення, шукає партнерів в Україні з метою розміщення замовлення на виробництво металевих гільз кріплення для підлоги

2. Фірма El-Laham Group шукає постачальників залізної заготівки для здійснення експорту до Лагосу та Нігерії.

3. Фірма Horns GmbH має бажання налагодити співробітництво з українськими виробниками свіжозаморожених овочів та фруктів з метою налагодження експортних поставок до Німеччини.

4. Фірма Detlef Janke пропонує вживаний автомат (1989 року) з очистки та обезжирення промислового призначення Dürr Ecoclean 80 S за 1 євро.

5. Фірма Boellhoff має інтерес налагодити з вітчизняними підприємствами довгострокове співробітництво з метою розміщення замовлень на виробництво деталей.

6. Фірма Schott Auktionen, яка спеціалізується на аукціонному продажу обладнання, офісної техніки та меблі, та інш. матеріалів, які підлягають продажу від збанкрутілих фірм, пропонує свою продукцію зацікавленим колам в Україні.

7. Приватний підприємець Heinrich Preis має інтерес до налагодження поставок дерев‘яних сувенірів та подарунків вітчизняних виробників до Німеччини і шукає відповідні контакти.


8. Фірма Otto GmbH шукає виробників цинку з метою налагодження довгострокового співробітництва з поставок до Німеччини в обсязі 400-600 тонн на місяць.


ТЕМ у складі
Посольства України у ФРН
травень 2002 р.

По поручению одного из наших партнеров в Германии мы ищем поставщиков следующей продукции с поставкой в Венгрию:

Товар: просо желтое, нешелушенное
Назначение: для производства кормов для птиц
Качество: чистота: мин. 98%, т.е. сорная примесь не более 2%. Других требований по качеству нет. Предоставить образец (около 300 г) в Светловодск или в Германию.
Количество: 500 тонн в течение 3-4 месяцев
Условие поставки: DDU Bakonybank, Венгрия.
Упаковка: доставка автомобильным (тентованным) транспортом. Поставка производится насыпом, при этом дно автомобиля должно быть выстлано тентом или т.п. В крайнем случае, поставка может производитьсяв РР-мешках по 50 кг. Возможна поставка зерновозами. Поставки ж/д транспортом не предлагать.
Цена: ЕВРО 135,00 на вышеуказанном условии поставки.
Оплата: незамедлительно после получения товара в Венгрии и ее приемки по количеству и качеству. Предоплату не предлагать.За дополнительной информацией по коммерческим предложениям зарубежных фирм обращайтесь в информационно-аналитичекий отдел Херсонской торгово-промышленной палаты по телефонам: 42-51-19, 24-42-86, 42-51-82 или по E-mail:
(Для членов ХТПП информация предоставляется бесплатно)