Коммерческие предложения иностранных фирм  

Германия (5)
Чехия (2)
Румыния (2)
Египет (1)
Болгария (1)
Голландия (2)

Голландия
Пропозиції голландських компаній до співпраці.
Травень 2002

1. Голландська компанія FlexiForce спеціалізується на виготовленні профілів, петель, навісів, систем кріплення для промислових, гаражних, побутових дверей. Зацікавлена у збуті своєї продукції в Україні, у співробітництві з компаніями-виробниками дверей.

2. Голландська компанія Fur-Textiles Nederland BV є Європейським лідером у виробництві штучного хутра і шукає ексклюзивного дистриб”ютора своєї прдукції в Україні.

3. Голландська компанія зацікавлена у збуті автобусів для пасажирських перевезень.

4. Голландська компанія Loading Systems зацікавлена у співпраці із компаніями виробниками та дистриб”юторами промислових дверей, а також пересувних вантажних підйомників-транспортерів.

5. Голландська компанія Bison International спеціалізується у виготовленні різних типів клею. Зацікавлена у cпівпраці з дистриб”ютором своєї продукції в Україні.

6. Голландська туристична фірма Uniglobe Attent Travel має намір співпрацювати з туристичними фірмами України.

7. Голландська фірма Finntax Nederland BV є виробником лічильників для таксомоторних транспортних засобів. Зацікавлена у збуті своєї продукції в Україні.

8. Голландська компанія Penske Logistics BV надає послуги по логістиці та перевезенню вантажів. Зацікавлена у співробітництві з українськими партнерами.

9. Голландська компанія Van der Vlist International спеціалізується на надважких перевезеннях. Власна колона компанії налічує 250 вантажоперевізників та 350 трейлерів. Шукає клієнтів та партнерів для співпраці в Україні.Листопад, 2002

ПРОПОЗИЦІЇ ГОЛЛАНДСЬКИХ КОМПАНІЙ
ДО СПІВПРАЦІ1. Компанія “Goedhart Cooling Equipment” є виробником повітроохолоджувачів, холодильних агрегатів та іншого холодильного обладнання. Шукає імпортера/дистриб’ютора своєї продукції в Україні.

2. Компанія “Boska Holland BV” виготовляє різноманітні сиро різки для усіх видів сирів. Шукає імпортера/дистриб’ютора своєї продукції в Україні.

3. Компанія “IGT Testing Systems” виготовляє тестувальне обладнання для поліграфічної промисловості. Шукає імпортера/дистриб’ютора своєї продукції в Україні.

4. Компанія “Auping BV” є виробником елітних ліжок та спальних аксесуарів. Шукає імпортера/дистриб’ютора своєї продукції в Україні.

5. Компанія “Van Leeuween International” є виробником ручок для внутрішніх та зовнішніх дверей, а також для меблів. Шукає імпортера/ дистриб’ютора своєї продукції в Україні.

6. Компанія “Forest Group Nederland BV” виготовляє різноманітні карнизи та аксесуари до них. Шукає імпортера/дистриб’ютора своєї продукції в Україні.

7. Компанія “Audenaerde” виготовляє самоклеючі кольорові наклейки вітальної та розважальної тематики, зацікавлена у співпраці з ексклюзивним оптовим імпортером зазначеної продукції.


8. Компанія “Holland Bagging” виготовляє обладнання для заготівлі та оптимального зберігання силосу та інших кормів. Шукає імпортера/ дистриб’ютора своєї продукції в Україні.
За дополнительной информацией по коммерческим предложениям зарубежных фирм обращайтесь в информационно-аналитичекий отдел Херсонской торгово-промышленной палаты по телефонам: 42-51-19, 24-42-86, 42-51-82 или по E-mail:
(Для членов ХТПП информация предоставляется бесплатно)