ХТПП
Забули пароль?
Реєстрація
  Головна arrow 2008.04.17 - Семінар NEFCO в Херсоні
Головна
Про палату
Послуги
Календар заходів
Члени палати
Реєстр надійних партнерів
Виставки та ярмарки ХТПП
Зовнішньо-економічна діяльність
Учбовий центр ХТПП
Тендери
Видання палати
Комерційні пропозиції
Херсонський регіон
Бізнес Херсонщини у персоналіях
Посилання
Запитати
2008.04.17 — Семінар NEFCO в Херсоні

У межах проведення Програми з енергетичної ефективності, «чистого виробництва» й обізнаності з охороною навколишнього середовища, орієнтованої на українських інженерів, що працюють у галузі ЖКГ, яка проводиться у Херсоні спільними зусиллями Норвезької асоціації дипломованих інженерів та наукових працівників TEKNA, Херсонської обласної і міської державних адміністрацій та Херсонської ТПП, Херсон відвідав технічний радник Скандинавської фінансової екологічної корпорації NEFCO пан Андрій Каташов. NEFCO – це багатостороння фінансова установа, що утворена і фінансується Ісландією, Норвегією, Данією, Швецією та Фінляндією. Робота корпорації націлена на покращення екологічної ситуації у країнах, де вона оперує, за допомогою інвестицій у проекти, які мають позитивний вплив на екологію. З метою забезпечення проектів необхідною фінансовою підтримкою, NEFCO співпрацює з різними фінансовими установами, а також керує коштами, виділеними на реалізацію екологічних проектів, від імені інших організацій, таких як Європейська комісія та уряди Північних країн.

За допомогою своєї партнерської мережі корпорація залучає додаткове фінансування від інших зацікавлених сторін та фінансових установ. Крім цього, вона співпрацює з донорськими програмами, які сприяють ініціативам, спрямованим на захист навколишнього середовища, на двосторонній основі.

На сьогоднішній день NEFCO забезпечила фінансову підтримку реалізації широкого спектру екологічно-привабливих проектів у країнах Центральної та Східної Європи, у т.ч. в Росії, Білорусі та Україні.

В Україні NEFCO пропонує ряд фінансових продуктів, таких як позики, ризиковий капітал (акціонерні інвестиції, позики, гарантії) та фінансування на виконання особливих цілей, орієнтовані на малі та середні проекти, а також фінансування проектів спільного впровадження в межах Кіотського Протоколу.

Сьогодні у інвестиційному портфелі NEFCO біля 300 невеликих і середніх проектів, які охоплюють досить різноманітні галузі, такі як: хімічна промисловість, галузь мінеральних ресурсів та металообробка, харчова промисловість і інжиніринг, сільське господарство, очищення води, енергетика, комунальне господарство, керування відходами, боротьба з радіоактивними забрудненнями, керування природоохоронною діяльністю і виробництво природоохоронного обладнання, тощо.

17 квітня 2008 р. у конференц-залі Херсонської ТПП було організовано семінар для керівників, заступників керівників підприємств з технічних, економічних питань та розвитку приватних підприємств різного спрямування.

Пан Каташов ознайомив слухачів із напрямками діяльності корпорації NEFCO, разом із присутніми визначив і обговорив запропоновані ними проектні пропозиції у галузі енергоефективності і захисту довкілля щодо їх прийнятності для отримання фінансування.

 
< Попередня   Наступна >
Найближчі виставки
2008.09.10-11 - "БІЗНЕС-СЕРВІС"
виставка послуг для успішного ведення бізнесу
2008.10.02-04 - "КНИЖКОВИЙ САЛОН"
виставка-ярмарок художньої літератури, посібників та періодики
Анонси
Українсько-естонський бізнес-форум
Запрошуємо до співпраці
2008.09 - Українсько-таджицький бізнес-форум
Запрошуємо розглянути можливість співробітництва
Протягом 2008 р. - проведення засідань комітетів підприємців при ТПП України
Запрошуємо до співпраці
 
© Херсонська Торгово-промислова палата
Design: GRADES