ХТПП
Забули пароль?
Реєстрація
  Головна arrow 2008.04.18 - Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Фінляндії в Україні
Головна
Про палату
Послуги
Календар заходів
Члени палати
Реєстр надійних партнерів
Виставки та ярмарки ХТПП
Зовнішньо-економічна діяльність
Учбовий центр ХТПП
Тендери
Видання палати
Комерційні пропозиції
Херсонський регіон
Бізнес Херсонщини у персоналіях
Посилання
Запитати
2008.04.18 — Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Фінляндії в Україні

Взагалі, Херсонську Торгово-промислову палату з Посольством Фінляндії в Україні пов'язують давні дружні стосунки. Ще у 2005–2006 роках Херсонська Торгово-промислова палата організувала і провела декілька заходів, у яких взяли участь представники Посольства Фінляндії в особі попереднього Посла пані Лаури Рейнілі та пані Ханні Хювярінен, аташе з культурних питань. В цей період, завдяки спільним зусиллям Херсонської ТПП та Посольства було проведено семінар «Інвестиційні рейтинги регіонів України» для жінок, що займають керівні посади. На базі Херсонського Національного технічного університету був організований круглий стіл «Дизайн: регіональний аспект». В обласній бібліотеці дітей та юнацтва пройшла виставка малюнків-ілюстрацій до книг про Мумі-тролів. Всі ці заходи надали чудової можливості мешканцям Херсона більше дізнатися про Фінляндію, її економіку, культуру, науку.

Під час зустрічі обговорювалися перспективи подальшого співробітництва як у науково-гуманітарній сфері, так і в галузі економічних відносин. Пан К.Міккелссон розповів про започаткування Посольством в регіонах України наприкінці 2008 року циклу семінарів з енергозбереження, зокрема в секторі будівництва. Відомо, що Фінляндія вважає розвиток інноваційних технологій одним з пріоритетних державних завдань, тому фінам є чим поділитися в цій сфері.

В свою чергу, Президент ХТПП ознайомила Посла з економічним потенціалом Херсонського регіону і проінформувала про позитивний досвід інвестиційної діяльності представників північних європейських країн на Херсонщині, зокрема шведів та норвежців. В ході бесіди обговорювалися можливості приходу фінських інвестицій у транспортно-логістичну галузь Херсонщини.

З метою розвитку регіональних зв'язків Херсонська Торгово-промислова палата організує ділову місію представників бізнес-кіл Херсонщини до Фінляндії (м. Хельсінкі, м.Оулу) у другій половині вересня. Для участі у діловій місії запрошуються всі бажаючі.

 
< Попередня   Наступна >
Найближчі виставки
2008.09.10-11 - "БІЗНЕС-СЕРВІС"
виставка послуг для успішного ведення бізнесу
2008.10.02-04 - "КНИЖКОВИЙ САЛОН"
виставка-ярмарок художньої літератури, посібників та періодики
Анонси
Українсько-естонський бізнес-форум
Запрошуємо до співпраці
2008.09 - Українсько-таджицький бізнес-форум
Запрошуємо розглянути можливість співробітництва
Протягом 2008 р. - проведення засідань комітетів підприємців при ТПП України
Запрошуємо до співпраці
 
© Херсонська Торгово-промислова палата
Design: GRADES