ХТПП
Забули пароль?
Реєстрація
  Головна arrow 2008.05.27-29 - Участь представників Херсонської ТПП у "REAL VIENNA-2008"
Головна
Про палату
Послуги
Календар заходів
Члени палати
Реєстр надійних партнерів
Виставки та ярмарки ХТПП
Зовнішньо-економічна діяльність
Видання палати
Комерційні пропозиції
Херсонський регіон
Бізнес Херсонщини у персоналіях
Посилання
Запитати
2008.05.27-29 — Участь представників Херсонської ТПП у «REAL VIENNA-2008»

Серед тематичних розділів виставки цього року: інвестиційна діяльність, послуги у сфері нерухомості, нерухомість, архітектура та містобудівництво, тощо. На загальній виставковій площі 16 000 кв. м. свої проекти і пропозиції представили 325 експонентів з 27 країни світу. Серед них: великі інвестиційні, будівельні, проектувальні організації, агенції з нерухомості, банки, торговельні асоціації, фінансові компанії, консультаційні агенції, такі як «Property Finance Europe» з Німеччини, «Volksbank International AG» з Австрії, Кредитний Банк Австрії, «Raiffeisen Zentralbank AG», Московська Асоціація інвесторів, велика інвестиційна компанія з України «Mistral Capital» та інші.
Херсонський регіон був представлений на національному стенді, побудованому Торгово-промисловою палатою України, поруч із компаніями та організаціями з Дніпропетровська, Донецька, Одеси, Чернігова, Краматорська.

«Успішною і перспективною для Херсонського регіону є участь його представників у Real Vienna»,— зазначила Президент Херсонської ТПП В. В. Остроумова. «Вигідне географічне розташування області приваблює потенційних інвесторів, зацікавлених не тільки у розвитку комерційної нерухомості, але й ринку нерухомості логістичного, туристичного, промислового призначення». Протягом трьох днів виставки спеціалісти Херсонської ТПП працювали на стенді, спілкувалися з представниками будівельних компаній, ріелторських фірм, орговельних та консультаційних агенцій з Австрії, Іспанії, Німеччини, Словенії, України, Росії. Як і раніше інвестори виявляють високу зацікавленість до ринку нерухомості України, який активно розвивається. Проте серед ключових питань, що обговорювалися на стенді, залишаються питання щодо перспектив розвитку економіки України, нестабільної політичної ситуації, недосконалості законодавства у сфері нерухомості, тощо.Високо оцінюють свою участь у Міжнародній виставці інвестицій у нерухомість Real Vienna безпосередні і її учасники. "Ми вперше у Відні,— зазначив виконавчий директор туристичної компанії «Візит Альянс» з Миколаєва Володимир Самойленко. – «Участь у виставці виявилася дуже вдалою для нашої компанії. Ми, зокрема, знайшли хороших партнерів із Словенії, Росії, України, зацікавлених у купівлі наших туристичних об’єктів і, в свою чергу, отримали вигідні для нашої компанії пропозиції».

Як і раніше, центральним моментом виставки REAL VIENNA-2008 була програма презентацій, дискусій, круглих столів, зустрічей за участю численних спеціалістів із різних країн. В межах виставки відбувся і третій міжнародний форум «Нерухомість та інвестиції в Новій Європі — Real Vienna-2008». На форумі оговорювалися питання, починаючи від інвестицій у розвиток інфраструктури, проектів у сфері туризму та житлової нерухомості до розгляду тенденції розвитку ринків, аналізу фінансових показників, представлення прогнозів щодо майбутньої ситуації на ринку нерухомості у країнах Центральної та Східної Європи. Оцінюючи результати цьогорічного інвестиційного форуму, учасники охарактеризували його як надзвичайно перспективний і корисний для своїх регіонів, а також численних підприємств, фірм і компаній.

Безперечно, Real Vienna — важлива подія для всіх спеціалістів у сфері нерухомості Австрії, сусідніх країн і, особливо, країн Центральної і Східної Європи. Участь у виставці – чудова можливість для обміну досвідом, отримання необхідної інформації, професійних порад. Виставка надає можливість представникам ділових кіл різних країн знайти партнерів, укласти угоди, обмінятися думками з актуальних питань ринку нерухомості на численних конференціях та семінарах, що проводяться в межах цього заходу.

 
< Попередня   Наступна >
Найближчі виставки
2008.10.02-04 - "КНИЖКОВИЙ САЛОН"
виставка-ярмарок художньої літератури, посібників та періодики
2008.10.29-31 - "АГРОСВІТ"
міжрегіональна спеціалізована виставка-ярмарок
Анонси
2008.10.9-10 — Iнвестиційний форум «Могильовська область — територія відкритої співпраці»
ХТПП формує делегацію з метою відвідання форуму в м. Могильов
Протягом 2008 р. - проведення засідань комітетів підприємців при ТПП України
Запрошуємо до співпраці
2009.05.14-15 – «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета»
І-ий Міжнародний Екологічний Форум проходитиме у Херсоні
 
© Херсонська Торгово-промислова палата
Design: GRADES