ХТПП
Забули пароль?
Реєстрація
 
Головна
Про палату
Послуги
Календар заходів
Члени палати
Реєстр надійних партнерів
Виставки та ярмарки ХТПП
Зовнішньо-економічна діяльність
Видання палати
Комерційні пропозиції
Херсонський регіон
Бізнес Херсонщини у персоналіях
Посилання
Запитати
2008.05.15-16 — Візит угорської делегації на чолі з Послом Угорщини в Україні

Дводенний візит Посла Угорщини в Україні пана Андроша Баршоня на Херсонщину, організований Херсонською Торгово-промисловою палатою, почався з відвідання обласної наукової універсальної бібліотеки ім. О. Гончара, де Посол ознайомився з роботою відділів, оглянув експозицію літератури, виданої угорською мовою, виставку рідкісних видань минулих століть. Програма офіційних зустрічей розпочалася у міськвиконкомі. Пана Андроша Баршоня приймали міський голова Володимир Сальдо і секретар міської ради Юрій Погребний. Представники херсонської влади ознайомили Посла з економічним потенціалом міста Херсон, підкресливши його вигідне транспортне розташування. Пан Андрош Баршонь навів статистичні дані щодо розвитку українсько-угорських економічних зв'язків в цілому, зазначивши, що необхідно, щоб в цих цифрах знайшли відображення й торгівельні відносини між Херсоном та його побратимом в Угорщині, містом Залаегерсег. Посол підкреслив, що йому надзвичайно приємно, що саме Херсон, майже єдине з українських міст (крім Одеси, яка є побратимом міста Сегед), зберіг і продовжує розвивати побратимські зв'язки з Угорщиною. Саме тому до складу делегації увійшли представники офіційних і ділових кіл міста Залаегерсег: віце-мер пан Чаба Дьютаї та підприємець пан Ласло Гече, який представляв комунальну сферу, зокрема переробку сміття.

На зустрічі був присутній і торговий радник Посольства Угорщини в Україні пан Тамаш Беркі. Він підкреслив, що розвиток співробітництва між підприємцями Херсону і Залаегерсег слугуватиме стабільною основою для підтримки культурних і гуманітарних міжрегіональних ініціатив.

В другій половині дня відбувся діловий прийом, влаштований Посольством Угорщини для підприємців нашого краю. Були запрошені представники різних галузей економічної діяльності, серед яких були і ті, що вже плідно співпрацюють з угорськими партнерами, і такі, хто тільки цікавиться угорським ринком. Серед херсонських компаній були будівельні підприємства, представники харчової промисловості, логістичні компанії, виробники сільгосппродукції, торговельні фірми. Від офіційних осіб міста Херсона взяв участь міський голова В. Сальдо та керівник міського управління економіки Н. Крайнюк.

Під час прийому угорським гостям представили Херсонщину за допомогою відео-фільму «Відкриваємо Україну. Відкриваємо Херсонщину». Посол Угорщини був приємно вражений широкими можливостями для відпочинку у нашому регіоні, його природними багатствами та мальовничими пейзажами. В свою чергу Посол ознайомив присутніх зі станом експортно-імпортних відносин між Угорщиною та Україною, підкресливши, що Угорщина виступає одним із головних торгових партнерів України.

Друга половина прийому пройшла в дружній неофіційній атмосфері спілкування у супроводі чудової скрипки Олександра Гоноболіна. Всі присутні мали нагоду не тільки обговорити питання співробітництва, але й ознайомитися з унікальною виставкою старовинних фотоапаратів, зібраною херсонським фотографом і колекціонером матеріалів про Херсон Сергієм Макаровим.

Підсумки візиту були підведені наступного дня під час зустрічі угорської делегації з заступником губернатора Херсонської області Ігором Яковлєвим.

 
< Попередня   Наступна >
Найближчі виставки
2008.10.02-04 - "КНИЖКОВИЙ САЛОН"
виставка-ярмарок художньої літератури, посібників та періодики
2008.10.29-31 - "АГРОСВІТ"
міжрегіональна спеціалізована виставка-ярмарок
Анонси
2008.10.9-10 — Iнвестиційний форум «Могильовська область — територія відкритої співпраці»
ХТПП формує делегацію з метою відвідання форуму в м. Могильов
Протягом 2008 р. - проведення засідань комітетів підприємців при ТПП України
Запрошуємо до співпраці
2009.05.14-15 – «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета»
І-ий Міжнародний Екологічний Форум проходитиме у Херсоні
 
© Херсонська Торгово-промислова палата
Design: GRADES