ХТПП
Забули пароль?
Реєстрація
  Головна arrow 2008.06.21-25 - Візит делегації Херсонської ТПП до м. Мурманськ, Російська Федерація
Головна
Про палату
Послуги
Календар заходів
Члени палати
Реєстр надійних партнерів
Виставки та ярмарки ХТПП
Зовнішньо-економічна діяльність
Видання палати
Комерційні пропозиції
Херсонський регіон
Бізнес Херсонщини у персоналіях
Посилання
Запитати
2008.06.21-25 — Візит делегації Херсонської ТПП до м. Мурманськ, Російська Федерація

У поїздці до Мурманська також взяла участь Торговий радник Генерального Консульства України в Санкт-Петербурзі Малаховська С. Е. Головною метою візиту стало вивчення можливих напрямків розвитку співробітництва між українськими і російськими підприємствами Мурманської та Херсонської областей, налагодження партнерських стосунків з Північною ТПП та укладання Угоди про співпрацю.

Мурманська область — найпівнічніший регіон Європейської частини Росії — знаходиться на Кольському півострові і більшою частиною розташований за північним полярним колом. На півдні область межує з Республікою Карелія, на заході — з Норвегією та Фінляндією, омивається Білим та Баренцевим морями. Серед провідних галузей промисловості: рибодобувна та рибопереробна, морський транспорт, судоремонт, металообробка та інш. Надра Мурманської області надзвичайно багаті на корисні копалини, тут видобувають залізні та мідно-нікелеві руди, слюду, апатити та інші мінерали. Останнім часом в області активно розвивається туристична галузь. Гори, озера, два моря, тисячі річок — усе це представляє великий інтерес для туристів з усього світу.

24 червня у Північній ТПП відбулася зустріч української делегації з Президентом палати Глушковим А. М. та Віце-президентом Ільїним А.Е. В ході зустрічі було підписано Угоду про співпрацю між Херсонською та Північною ТПП, що свідчить про намір областей активно співпрацювати, встановлювати ділові контакти та сприяти розвитку двосторонньої торгівлі. Для присутніх на зустрічі підприємців Мурманська та представників ЗМІ було проведено презентацію диску «Відкриваємо Україну. Відкриваємо Херсонщину», на якому представлений природний, торгово-економічний та інвестиційний потенціал Херсонської області. В свою чергу, Мурманські бізнесмени розповіли про місцеві підприємства та сферу зовнішніх торгових інтересів, а також передали свої комерційні пропозиції. Мурманський регіон представляє інтерес, як область переробки природних ресурсів: добрив, мінеральної сировини, рибної продукції. Херсонщина, в свою чергу, може запропонувати свіжі, екологічно чисті овочі та фрукти, консервовану продукцію, крупи, інші продукти харчування. В ході обговорення було виявлено ключові проблеми, що ускладнюють взаємодію Мурманської та Херсонської областей, а саме: високі транспортні тарифи при перевезенні продукції, митні бар'єри, тощо.Перспективи розвитку торгово-економічних зв'язків Херсонського та Мурманського регіонів стали також і темою бесіди між представниками української делегації та першим заступником керівника департаменту економіки уряду Мурманської області Семеновим С. Зокрема, президент Херсонської ТПП Остроумова В. В. підкреслила необхідність активізувати співпрацю між нашими країнами на регіональному рівні. Одним із можливих варіантів такого співробітництва може бути створення спільних підприємств, розвиток двостороннього туризму, тощо. В ході бесіди обговорювалися також питання встановлення дружніх відносин між містами — Херсоном та Мурманськом. Вікторія Володимирівна запросила усіх присутніх відвідати Херсон на початку вересня у дні святкуння 230-ї річниці міста.

Згідно з програмою візиту делегація ХТПП відвідала і Українську національно-культурну автономію Мурманської області — одного із найактивніших осередків українства у Росії.

 
< Попередня   Наступна >
Найближчі виставки
2008.10.02-04 - "КНИЖКОВИЙ САЛОН"
виставка-ярмарок художньої літератури, посібників та періодики
2008.10.29-31 - "АГРОСВІТ"
міжрегіональна спеціалізована виставка-ярмарок
Анонси
2008.10.9-10 — Iнвестиційний форум «Могильовська область — територія відкритої співпраці»
ХТПП формує делегацію з метою відвідання форуму в м. Могильов
Протягом 2008 р. - проведення засідань комітетів підприємців при ТПП України
Запрошуємо до співпраці
2009.05.14-15 – «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета»
І-ий Міжнародний Екологічний Форум проходитиме у Херсоні
 
© Херсонська Торгово-промислова палата
Design: GRADES