ХТПП
Забули пароль?
Реєстрація
  Головна arrow 09.09.24 – стилізована вечірка, влаштована Херсонською ТПП до Дня підприємця
Головна
Про палату
Послуги
Календар заходів
Члени палати
Реєстр надійних партнерів
Виставки та ярмарки ХТПП
Зовнішньоекономічна діяльність
Видання палати
Комерційні пропозиції
Херсонський регіон
Бізнес Херсонщини у персоналіях
Виставкa ON-LINE
Посилання
Запитати
09.09.24 – стилізована вечірка, влаштована Херсонською ТПП до Дня підприємця

Квиток на танці за 30 копійок, агіт-листівки, гасла з закликами на кшталт “Свободу Анжелі Девіс”, у буфеті пиріжки “собача радість” та березовий сік. Біля входу до будинку культури Нафтовиків гостей зустрічають парторг та суворий міліціонер. Так починалася вечірка у стилі сімдесятих, організована працівниками Херсонської Торгово-промислової палати.

Вже третій рік поспіль, до Дня підприємця, ТПП влаштовує для херсонських бізнесменів костюмовані бали. Приміром, минулого разу це був вечір у стилі НЕП. Нині ж успішні підприємці мали нагоду відчути ностальгію за молодістю та дитинством. Організатори вечірки поклали чимало зусиль та натхнення на відтворення атмосфери тих років. Звичайно ж, для гостей був обов'язковий дрес-код — вбрання у стилі 70-х. Серед фаворитів — міні-спідниці, яскраві сорочки та джинси кльош.

На вечірку зібралося близько двохсот гостей, серед яких — директори великих підприємств, власники середнього та малого бізнесу, а також артисти та громадські діячі. Не оминули увагою захід і представники херсонської влади. За словами Юрія Погребного, секретаря Херсонської міської ради, Херсонська палата — це місце, де бізнесу комфортно завдяки професійній команді, що її зібрала та очолила Вікторія Остроумова.

Із цими словами не можна не погодитись, адже висококваліфіковані фахівці ХТПП стають для херсонських підприємців незамінними порадниками. Крім того, у Херсонській Торгово-промисловій палаті добре знаються на якості відпочинку. Невипадково девізом цього вечора стало радянське гасло “Ударний труд — достойний відпочинок”.

Віддавши шану звичаям тих років, вечір розпочали зі звернення вождя радянського народу — Леоніда Брежнєва. На столах гостей чекало меню, витримане у кращих традиціях сімдесятих — салат “Олів'є”, бутерброди з салом, холодець, кілька в томаті … Лектор з Товариства «Знання» запрошувала всіх прослухати лекцію. Веселі конкурси “Ну-мо, дівчата!” та “Дружба народів” подарували всім багато сміху, а їх учасникам — дотепні призи, що так вірно відображали побут та суцільний дефіцит тих часів.

І, звичайно ж, найголовніше — танці. Того вечора у живому виконанні лунали усі хіти тих часів — від ліричних пісень «Самоцвітів» до запальних «Deep Purple». Не обійшлося на танцях без бійки — між хуліганами та моряками у виконанні артистів театру. Дісталося від міліції й музикантам — за антирадянську пропаганду, якою в ті часи вважалося навіть пісні західних гуртів. Втім ніщо не завадило херсонським підприємцям весело продовжити вечір. З будинку культури Нафтовиків гості виходили сповнені позитивних емоцій та приємних вражень.

З кожним роком костюмовані бали Торгово-промислової палати до Дня підприємця привертають все більше уваги херсонських бізнесменів. Адже це не просто нагода відпочити, а й поспілкуватись ц неформальній атмосфері зі своїми колегами, завести корисні знайомства. На думку всіх гостей, мета вечірки була досягнута: підприємці на декілька годин повернулися до своєї молодості та юності і знову згадали незабутні славетні сімдесяті! 
< Попередня   Наступна >
Найближчі виставки
2009.12.09-11 – Світ здоров’я
V-а Міжрегіональна виставка-ярмарок "Світ здоров’я"
2009.12.09-11 – Святковий подарунок
Міжрегіональна виставка-ярмарок
Анонси
2009.11.19-20 – «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета»
І-ий Екологічний Форум проходитиме у Херсоні
TEKNA оголошує набір українських лекторів
Програми
«Чисте Виробництво та
Енергоефективність»
2009.11.17-20 – Торговельна місія, м. Мерсін, Туреччина
запрошуються українські імпортери цитрусових.
2009.12.02 – Міжнародна конференція для аграріїв
Ринок матеріально-технічних ресурсів: ключовий фактор розвитку аграрного сектора.
2010.02.19 -22 – Мост
7-ий міжнародний економічний форум у м. Цахкадзорі, Вірменія.
2009-2010 – Реалізація інтересів України в Африці
Відвідання африканских країн з метою встановлення ділового співробітництва.
 
© Херсонська Торгово-промислова палата
Design: GRADES